Підійдіть до вибору обручок з усією відповідальністю, адже ці прикраси будуть з вами всю довге спільне життя!

Дизайн

Ювелірні магазини пропонують не тільки гладкі, класичні та звичні всім обручки. Є кільця парного стилю, з прикрасою з дорогоцінного каменю, з унікальним дизайном.
Ви можете придбати прикраси з гравіюванням або замовити її нанесення згідно вашої ідеї. А можна замовити виготовлення кільця повністю у відповідність з вашими побажаннями!

метал

Якщо дизайн кільця буде яскравий і цікавий, то метал прикраси повинен бути непомітним. Золоті великі кільця з великим каменем будуть виглядати не благородно і багато, а без смаку і дешево.
Раніше майбутнє подружжя керувалися правилом, яке зобов'язувало їх підбирати метал обручки під інші повсякденні прикраси. Але зараз і чоловіки і жінки легко поєднують в своїх аксесуарах кілька металів: платина, рожеве, жовте, червоне, біле золото.

Розмір

При виборі обручки враховуйте не лише його діаметр, але і профіль.
Профіль прикраси впливає на його розмір і посадку на палець. Приміряйте кілька різних кілець і визначте, яке з них краще "сидить".
На розмір обручки впливає і його товщина. Вузьке кільце прилягає до пальця не так щільно, як широке. Пам'ятайте і про те, що в спеку палець гладшає, а в холод трохи звужується.

Краса і зручність

Зверніть увагу на товщину прикраси ще й для того, щоб визначити, яке обручку красивіше виглядає саме на вашому пальці. Широкі, середні і тонкі кільця виглядають на товстих і тонких пальцях по-різному.
Навіть найкрасивіше обручка має бути зручним. Воно не повинно тиснути на палець або злітати з руки. Кільце має підходити до більшості вечірніх і повсякденних нарядів. Камінь в кільці повинен бути міцно закріплений. Простежте за тим, щоб він не чіплявся за одяг.

сенс

Хочете надати покупці обручок сенс, який підкреслить любов один до одного? Підберіть прикраси з певним каменем, який підходить до вашого темпераменту. Або замовте гравіювання на кільцях у вигляді небанальною фрази, яка буде зрозуміла лише вам.
Тоді всього лише поглянувши на кільце, ви в мить поверніться в спогади про весільний день і забезпечите собі чудовий настрій!