Розповімо, як серед прикрас вибрати те, що підкреслить найвигідніші риси зовнішності своєї власниці і відверне від недоліків.

 

Іноді погляд покупниці може залучити виріб, абсолютно невідповідний для неї. І справа зовсім не в ціні - часом, навіть дуже дорогі речі можуть зіпсувати весь образ, а нічим не вирізняються, на перший погляд, прикраси несподівано можуть заграти всіма фарбами на «моделі». Дуже важливо пам'ятати, що прикраси і зовнішність їхнього власника повинні створювати тандем, в якому будуть підкреслювати тільки гідності один одного.

Щоб не помилитися і підібрати дійсно підходяще виріб, потрібно знати невеликі секрети, що дозволяють зробити зовнішність ще більш привабливою. Саме слово «прикраса» означає, що вона створена заради того, щоб прикрашати. Так про що ж потрібно знати, щоб не промахнутися у виборі?

Прикраси й комплекції

В першу чергу слід звернути увагу на тип фігури. Так, жінкам значних переваг потрібно уникати придбання дрібних ювелірних виробів. Знову ж правильним вибором стануть масивні браслети і персні з каменями, які зараз особливо популярні (тільки не перестарайтеся - у всьому важливо рівновагу). І, навпаки, - на мініатюрних дівчатах дуже великі прикраси можуть виглядати важко, а образ буде здаватися перевантаженим.

КОЛЬЕ, ПОДВЕСКИ І БРОШКИ

Дуже багато залежить від зростання і деяких інших параметрів. При виборі підвісок, ланцюжків і намиста потрібно враховувати довжину шиї. Так, коротку шию візуально може «витягнути» довгий ланцюжок з кулоном довгастої форми. Коротка ж - буде мати гарний вигляд на дівчині з досить довгою шиєю. Громіздкі намиста і великі підвіски будуть обтяжувати і виглядати недоречно на тоненькій шиї.

Жінкам з пишними грудьми потрібно уникати масивних прикрас в цій області, краще віддати перевагу витонченим підвісок. Акцент на невеликі груди краще зробити за допомогою брошки.

Виборі сережок ПО ТИПУ ОСОБИ

Сережки округлої і квадратної форми можуть зробити видовжене обличчя ширше. А ось дівчатам з круглою формою обличчя слід вибирати прикраси витягнутої форми. Власницям осіб з масивним підборіддям потрібно придивитися до сережок форми трикутника. Найбільше ж пощастило дамам з овальною формою обличчя: їм йдуть прикраси практично будь-яких форм.

Вибираючи ювелірні вироби, важливо дивитися не тільки на їх вартість і красу: розкішні дорогоцінні камені і блиск золота не матимуть значення, якщо це прикраса не буде по-справжньому «вашим».