Ми простежимо за подорожжю 342-каратного алмаза «Королева Калахарі», з якого народилися найдорожчі прикраси Chopard.

Це можна назвати любов'ю з першого погляду. Коли співпрезидент Chopard, Керолайн шойфеле, вперше побачила 342-кратний необроблений алмаз, вона вже знала, що купить його.

За словами самої шойфеле, вона «відразу зрозуміла, що це був неймовірно рідкісний камінь виняткової краси і чистоти», і, звичайно, він заслуговував найдостойнішого імені. Так камінь був названий «Королева Калахарі».

Історія алмазу «Королева Калахарі».

Бездоганний алмаз неймовірних розмірів був знайдений на шахті карів в Ботсвані. Крім значних габаритів, камінь демонстрував ідеальний колір категорії D. Перш, ніж бути піднятим з глибин шахти, алмаз спочивав в землі протягом мільярдів років. Ціна, яку заплатив швейцарський ювелірний бренд, не розкривається.

Потрапивши в руки майстрів Chopard, камінь в підсумку перетворився 23 скоєних діаманта, п'ять з яких мають важать більше 20 карат кожен - вони стали справжнім викликом для Керолайн шойфеле, яка також є креативним директором ювелірного дому і сама займається розробкою прикрас.

 

      

 

 

      

Діамант, огранений з алмаза «Королева Калахарі»

Яскравим завершенням подорожі «Королеви Калахарі» можна вважати 21 січня 2017 року, коли в Парижі були офіційно представлені прикраси, названі Garden of Kalahari ( «Сад Калахарі»).

Яка виконала пісню «Diamonds are forever» Ширлі Бессі виблискувала в головному прикрасі вечора - кольє, інкрустованому 3 найбільшими діамантами: приголомшливим 50-каратним каменем круглого ограновування і двома каменями поменше - 25-каратним грушовидним і 26-каратним серцеподібною. Саме прикрасу можна носити по-різному, зменшивши або збільшивши кількість сліпучих діамантів. Ширлі Бессі воліла надіти кольє в «максимальній комплектації» з трьома діамантовими підвісками, в той час, як дві з них можна від'єднати і використовувати в якості сережок.

 

Ширлі Бессі виконала пісню «Diamonds are forever» в кольє Garden of Kalahari

 

  

                    Кольє Garden of Kalahari                                               Підвіски-сережки Garden of Kalahari

Кольцо Garden of Kalahari

Вся колекція Garden of Kalahari включає крім кольє ще п'ять прикрас: широкий браслет, дві каблучки, ювелірні годинник з секретом і сережки. Вартість виробiв не озвучувалася, проте цілком очевидно, що мова йде про багатьох мільйонах доларів.